DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

Letní pohoda s profesionální výbavou do kuchyně

25.05.2021

Hrnce, pánve a rendlíky Lunasol

Letní pohoda s profesionální  výbavou do kuchyně

Celou zimu se nemůžeme dočkat léta. Tehdy jde všechno jaksi lehčeji.
Rádi k tomu přispíváme profesionální výbavou do kuchyně, se kterou se letní jídla i zážitky vyrábějí opravdu lehoučce.Pánve UranusPánve Uranus


Hliníkové pánve s nepřilnavým povrchem Megastone jsou vhodné na všechny typy varných desek. Mají sendvičové dno z magnetické chromové ocele 18/0. Rukojeť využívá technologii příjemnou na dotek „soft touch“. Tepelný indikátor mezi rukojetí a pánví se při optimálním zahřátí zbarví do růžova.

Hrnce Merkur


Kvalitní hrnce kónického tvaru z řady Platinum Line s pětivrstvým sendvičovým dnem dokonale regulují teplo, čímž šetří náklady na energii. Stylový lesklý vnější povrch přináší nadčasovou eleganci, kterou si užijete při přípravě různých druhů jídel, jakož i při jejich servírování. Vnitřní povrch je z nerezavějící ocele, přičemž ve spodní části obsahuje i měděné jádro. Skleněná pokrývka s otvorem slouží pro uvolnění proudu teplého vzduchu. Měděné výrobky v sobě spojují tradiční prvky s moderními a snadno splňují všechny nároky ambiciózních kuchařů.

Hrnce Merkur


Rendlík Orion


Rendlík Orion


Rendlík ze série Master Chef Plus s lesklým povrchem a profi držadly je vyrobený z chromniklové ocele. Vnitřní matný povrch se sendvičovým dnem zajišťuje dokonalou distribuci tepla. Rendlík je vhodný pro všechny druhy varných desek včetně indukce. Kromě rendlíků si můžete vybrat i ze široké nabídky pánví Orion.

Celou nabídku profesionálních hrnců, pánví a rendlíků, s nimiž si usnadníte letní vaření, najdete po kliknutí na tlačítko níže.

Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info