DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Letní zahradní party: Tipy, jak ji připravit v rustikálním stylu

09.07.2024

S příborem Baguette Vintage a perforovanými talíři Flow

Letní zahradní party: Tipy, jak ji připravit v rustikálním stylu

Představte si letní večer, kdy se zahradou nebo dvorem nese vůně květin, skvělého jídla a smíchu hostů. Přírodní scenérie dodá celkové náladě jedinečné kouzlo. Nenechte si léto proklouznout mezi prsty a pozvěte přátele na zahradní party. Ukážeme vám, jak ji vytvořit v okouzlujícím rustikálním stylu.

Layers 02
emo 1

Layers 02

Návrat ke kořenům a také rodinnou a kulturní kontinuitu. Přirozeně vychází z venkovské tradice života v určité oblasti. Oblíbeným se stal díky svému autentickému vzhledu, pohodlí a použití přírodních materiálů. Barevná paleta se přiklání k zemitým tónům – zelené, hnědé, krémové a tlumené červené.Oslava narozenin, večírek nebo svatební hostina na zahradě pod širým nebem. Vytvořili jsme výběr produktů, které zajistí autentický a uvolněný vzhled. Zjistěte, co potřebujete k dosažení kouzelné atmosféry.

emo 1


Layers 02

že lidé pořádali zahradní slavnosti už ve viktoriánské éře? Tehdy byly symbolem bohatství a společenského postavení. Dnes se jedná o společenské setkání, které se koná venku, obvykle na zahradě nebo v parku v uvolněné, zato elegantní atmosféře.emo 1

Okořeňte stolování špetkou nostalgie. Historie příboru Baguette Vintage sahá až do 19. století. Díky speciální povrchové úpravě Stone Wash se rázem stane klíčovým prvkem vašeho stolu a jeho matně zlatá barva vnese do scenérie nefalšovaný rustikální šarm. Mimo to se perfektně hodí ke lněným ubrouskům Gaya Ambiente. Nezapomeňte ani na kaligraficky psané menu a jmenovky s malým dárečkem, které celému aranžmá dodají osobní nádech.


Layers 02
Layers 02

Svatební dort, jak ho známe dnes – vysoký, několikapatrový a bohatě zdobený – se stal oblíbeným ve viktoriánské éře, stejně jako zahradní slavnosti. Dnes se bez něj neobejde žádná svatba, narozeniny ani zahradní party.

Na sladké dobroty vyhraďte samostatný stůl, kde si hosté mohou nabídnout dort, ovoce nebo malý zákusek v miskách 21st Century Bar Glas. Servírování jako na zlatém podnose dosáhnete pomocí dortové soupravy a talířů Flow se zlatým lemováním.

emo 1


emo 1


Layers 02

Symbolický nápojový bar ze starých dřevěných sudů si hosty získá hned u vchodu. Velké nádoby na limonádu a směs křišťálových sklenic se rychle stanou středem pozornosti. Nebojte se kombinovat různé barvy, tvary a vzory, což jen podtrhne uvolněnou atmosféru.Layers 02
Layers 02

Poděkujte hostitelům za pozvání pečlivě vybraným dárkem. Při výjimečné události, jako je svatba, novomanžele zaručeně potěšíte dárkem z naší nabídky. Stylové příbory, porcelán nebo křišťálové sklenice ocení všechny páry, které si zařizují nový domov. Pokud chcete hrát na jistotu, sáhněte po dárkovém poukazu Sola na nákup v našem e-shopu, který připojíte například k srdíčkovým lžičkám na latté.


emo 1


Aj keď sa rustikálny štýl najviac hodí do svojho prirodzeného prostredia – na vidiek,
s malými úpravami ho viete decentne vytvoriť hoci aj na mestskom balkóne.