DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Modré z nebe

24.07.2020

Splňte si sen o pohodovém stolování s Gaya Night Sky a modrým porcelánem

Modré z nebe

Připadá vám někdy svět jako velký cirkus plný chaosu? :) Změňte to například i barvou. Pohodové atmosféře pomůžete už jen tím, že se obklopíte odstíny modré, které působí uklidňujícím způsobem. Možná vám s tím pomůže naše nabídka porcelánu.
Gaya Night Sky

Gaya Night Sky.
Hvězda modrého výběru.


Milujete klidné letní noci na balkóně? S nápojem v ruce, dobrým jídlem a v příjemné společnosti? Hodily by se vám k tomu talíře s motivy noční oblohy? Tak až bude zase padat hvězda, nezapomeňte si přát Gaya Night Sky.

Kromě modrého z nebe vám umíme přinést domů i kousek přímořské atmosféry. Stačí vám k tomu set Gaya Tyrkys Sand inspirovaný pláží – zlatavým pískem s tyrkysovým mořem. Dejte si z něj kávičku se svými blízkými a vytvořte si doma oázu pohody jako na dovolené. Říkáte si, že modrá vám sedí, ale vyhovoval by vám jen její nádech? Stačí si vybrat talířky Gaya Ornament s malým motivem na okraji.Svezte se na módní vlně
Gaya Ocean

Nemusíte vyrazit na plavbu po Tichém oceánu, abyste si užili majestátní klid modré barvy. Stačí zaplavit interiér kousky Gaya RGB Ocean, které hrají barvou roku 2020 – classic blue. Hloubku oceánu pocítíte v šálcích na čaj, talířích nebo rovnou v celém 16kusovém setu Gaya RGB Ocean. Krásné barevné tóny zkrátka posunou stolování do nové éry.
Gaya RGB Ocean

Gaya RGB Ocean


Hviezda modrého výberu

Hotel Inn je Chic

Stylový Hotel Inn Chic přinese na váš stůl eleganci. Kromě zajímavé tmavomodré barvy vás potěší i ručně malované vnitřní stěny talířů. Poetický tón přidají prostírání skleničky Elements Glass s abstraktními prvky.

Ale to největší umění stolování dokážete vytvořit jen vy – pohodovou atmosféru se svými blízkými a přáteli. Pokud vám v tom svojí troškou pomůže naše nabídka modrého porcelánu, bude potěšení i na naší straně.
Svet modrého porcelánuPoužíváme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info