DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

Nejlepší grilovačka pod sluncem

03.06.2020

Sezónní nabídka Steak it easy

Nejlepší grilovačka pod sluncem

Příjemné letní dny jsou za dveřmi. Vyběhněte ven a přivítejte je pohodovou grilovačkou s rodinou a přáteli. Díky výběru Steak it easy si ji snadno připravíte kdekoliv – na zahradě nebo i ve městě na terase. Teď i se slevami až 52 %.

Prozkoumejte produkty na grilovačku

Jak se říká, dobré steaky nikdy nejsou špatné. Ale nenahradí šťavnaté vtipy a příběhy, které mezi sebou sdílíme, takže kromě grilu se věnujte i hostům. Podebatujte o bláznivých zážitcích, případně se spolu pokochejte krásou skleniček a talířů z výběru Steak it easy
Abyste měli ještě více času na debaty, připravte si suroviny v předstihu. Nakrájejte ovoce a zeleninu – se soupravou nožů Basic to máte hneď. to máte hned. Ke grilu je potom přenesete v uzavíratelných miskách, které po využití jednoduše uložíte do sebe, čímž ušetříte kopu místa.

Praktické? No a to jste ještě neviděli servírovací set Flow. Je ideální na podávání kompotů, salátů, oliv, studených a teplých dipů nebo i dezertů či dokonce grilovaných sýrů.

Objevte víc praktických doplňků
Při takové dávce praktičnosti však nezapomeňte na špetku estetiky. Přece nechcete, aby nejlepší grilovačku pod sluncem zastínilo ošklivé prostírání. Nebojte se proto odvážného stylingu. Zvolte výrazné prvky.

Například břidlicové podnosy. krásně ukážou barevný kontrast grilované zeleniny. Steakové nože zase podpoří už tak dokonalý design masa.

No a skleničky – ať už skleněné nebo odolnější z bambusových vláken – příjemně osvěží lenošení s limonádou či vínem v ruce.

Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info