DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Obdrželi jste pozvání na svatbu? Přineste dárek, na který se nezapomene

27.06.2022

Svatební dary Sola

Obdrželi jste pozvání na svatbu? Přineste dárek, na který se nezapomene

Prohlíží si to spoustu darů. Je dojatá a plná očekávání. Věří, že nepřijde zklamání. Dva-tři stejné dary či něco vzdáleného jejímu vkusu a stylu. Sklenice, porcelánový set, příbor, hrnce či maličkosti do kuchyně. Mámě dala jasné instrukce, co potřebuje a co by ji potěšilo. Prý se téměř všichni hosté u ní informovali, tak jak to bývá zvykem. Pravděpodobnost nevhodného výběru daru je tedy mizivá. Anebo přece?KRÁLOVNINA VOLBA

KRÁLOVNINA VOLBA

Stylové a zároveň potřebné

Porcelánová jídelní souprava v modré barvě, po které by sáhla i samotná královna – Gaya RGB Ocean Lunasol. Dokonalý svatební dar od mámy. Nevěsta je nadšená, že jí vybrala právě tuto barevnou variantu. Vždy, když bude prostírat k nedělnímu obědu, připomene jí, jak hluboká a silná dokáže být láska matky. Bude to tak navždy, ať se děje cokoliv.

Ať už v klasické bílé nebo trendy modré barvě, ale hlavně s nadčasovým designem, který se bude líbit i dětem jejích dětí. Porcelánový obědový set potěší každou ženu, která si buduje novou domácnost nebo potřebuje doplnit jídelní inventář.
PRO PĚTIHVĚZDIČKOVÉ VAŘENÍ

Nadstandardní kvalita

Hrnce s měděným povrchem pro pětihvězdičkové vaření. Dokonalý svatební dar od prarodičů. Obědy u nich chutnaly vždy jaksi lépe, už jen díky povznesené náladě, která vznikala při setkáních celé rodiny. Kvalitní hrnce – to je základ každé kuchyně, říkala babička. A kdyby mohly být ještě krásné… Tajně jsem snila. A tyto opravdu jsou!

Naučit se chutně vařit a neztratit po čase fantazii kombinovat různé chutě a ingredience, to chce skvělé pomocníky a spoustu inspirace. Měděné hrnce to zvládají s přehledem a stejně tak jejich bratři z nerezové oceli.

PRO PĚTIHVĚZDIČKOVÉ VAŘENÍ


PRO PANÍ KOLÁČKOVOU

PRO PANÍ KOLÁČKOVOU

Stylové s osobním nádechem

Koláčový set ve zlatém provedení. Dokonalý svatební dárek od nejlepší kamarádky. Spojují je vzpomínky z raného dětství, když si spolu vykračovaly do školy a seděly v jedné lavici. Odpoledne trávily nekonečnými rozhovory, jaké to bude, až budou velké. Hrály si na princezny, nevěsty i cukrářky. Koláčový set s vygravírovaným osobním věnováním jí zůstane jako vzpomínka na ni a jejich první cukrářské pokusy.

Potěší každou nevěstu, která ráda peče dorty a koláče. A ještě raději je servíruje hostům, stylověji než ve francouzské cukrárně.
ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ

Praktické versus dizajnové

Příborový set Chateau Classic. Dokonalý dárek od kmotry. Vybrat příbor, který bude praktický, ale zároveň designový, se může zdát neslučitelné. Přijmout takovou výzvu a najít správnou odpověď, chce odvahu. A právě ta kmotře nikdy nechyběla. Když se něco zdálo neřešitelné, ona si s tím poradila. Kontrast mezi klasickou reliéfní rukojetí a výjimečným provedením Chateau Classic jí bude připomínat, že každý problém lze elegantně vyřešit.

V domácnosti nesmí chybět kvalitní příbor, vhodný pro běžný den, ale i slavnostní příležitosti. A když si můžeme vybrat z více setů, zážitek ze stolování se násobí.

ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ


NA LÁSKU! NA ZDRAVÍ! CINK

NA LÁSKU! NA ZDRAVÍ! CINK

Potřebné a zároveň kvalitní

Základní set sklenic do domácnosti 18 ks – Premium Glas Crystal. Dokonalý dáreček od bývalých spolužáků. Mají svá tajemství zamčená na klíček. Pamatují si, kdo a jak obstál v první lásce, kdo od koho opisoval a u koho byly nejlepší oslavy. Cinkot sklenic jí připomene, aby se nikdy nepřestala radovat ze života tak, jak to uměla za studentských časů.

Set sklenic je základ každé domácnosti. Jednotlivé nápoje se pijí lépe ze sklenic k tomu určeným, aby se jejich chuť mohla rozvinout a udržely si správnou teplotu.
POSLEDNÍ SLOVO PATŘÍ NEVĚSTĚ

Hodnotné a trendy

Svatební dárková poukázka Sola a latté lžičky s gravírováním. Ideální svatební dar od kolegů z práce. Ještě se tak dobře neznají, ale v práci jim to klape skvěle. Po práci si vždy najdou čas na rozhovor u kávy, kde vymyslí, kam půjdou na nejbližší teambuilding a poznají se zase o něco více.

Dárková poukázka Sola potěší každou ženu, která si chce vychutnat kávu z pěkného šálku či stylově naservírovat občerstvení pro hosty. Na našem webu solapoint.cz najde spoustu potřebných a zároveň stylových věcí do domácnosti. K poukázce se sluší přidat milou malou drobnost, například latté lžičky s gravírováním dle vlastního přání.

POSLEDNÍ SLOVO PATŘÍ NEVĚSTĚ

Na tváři se jí rozhostil spokojený úsměv. Žádná zklamání nepřišla. Právě naopak!
Všichni si dali opravdu záležet. Ani jeden dárek nepadne v zapomnění, ale budou jí dělat společnost ještě velmi dlouho.Svatební dary Sola


Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info