DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

Prostřete stůl na jedno kliknutí

23.08.2022

Vyberte si hotovou sestavu: Den a noc nebo Pastelová romance

Prostřete stůl na jedno kliknutí

Stolečku, prostři se! Pohádková formulka, kde se lusknutím prstu na prázdném stole zjeví množství dobrot. U nás se vám zjeví na jedno kliknutí dvě hotové sestavy prostřeného stolu. Stačí si vybrat styl, který se vám líbí. Nemusíte pracně a „nepohádkově“ vybírat jednotlivě sklenice, talíře a příbory. Ušetříme vám čas i peníze a výsledek bude perfektní.

Pastelová romance

Pastelová romance


Hotová sestava v příjemných pastelových barvách s moderním akcentem pro každodenní stolování, ale i slavnostní příležitosti. Šedo-modrou glazuru porcelánu GlacialIce, která evokuje zamrzlé jezero, jsme sladili s luxusním příborem Salamanca Champagne v matném provedení. Elegantní sklenice na víno a vodu CenturyGlas dodají stolu noblesu výjimečných událostí.


Zostava 1
Zostava 2
Zostava 3
Set rozehrajete doplňky v odstínech růžové či meruňkové. Právě něžné pastely podtrhnou celkovou přírodní atmosféru stolování a váš domov pozvednou na malé království.

Zostava 4

Kúpiť

Den a noc

Den a noc


Dopřejte si minimalistický zážitek ze stolování s hotovou sestavou „Den a noc“. Život není černobílý, ale tyto achromatické barvy dokážou vnést do našeho domova pomyslný řád. Jakýsi základ, na kterém můžeme stavět a vytvořit obohacující zážitky u společného stolu. Hotovou sestavu „Den a noc“ tvoří černobílý set Flow, který si můžete namíchat podle nálady a vnitřních potřeb – buď zkombinujete dva černé sety, dva bílé, nebo čtyři černobílé.


Zostava 5
Zostava 6
Zostava 7
Černobílý šálek bude vždy naznačovat starou čínskou filozofii jin-jang, která hovoří o tom, jak se dvě navzájem opačné a doplňující síly nacházejí v každé živé a neživé části vesmíru. Se setem Flow jsme sladili lesklý příbor Alpha, vínové sklenice Basic a sklenice na vodu Optima.

Zostava 8

Chcem to
Prostřít stůl nebylo nikdy snazší a rychlejší než nyní. Stačí jeden kouzelný klik a máte prostřeno.
V našich hotových sestavách vše dokonale ladí a doplňuje se. Už jen navařit něco chutného a užívat si společných chvil s rodinou a přáteli za krásně prostřeným stolem.


Headline
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info