DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

Speciální sety Antipasti, Fitness, Degustační a Jogurtové lžičky

21.07.2021

Dopřejte si dobroty. A dopřejte si je pohodlně.

Speciální sety Antipasti, Fitness, Degustační a Jogurtové lžičky

Jsme průkopníci ve vymýšlení speciálních příborů, které chvíle za stolem proměňují na neobyčejné zážitky. Jako první jsme přišli s degustačním příborovým setem a jogurtovými lžičkami. Před rokem jste mohli poznat set nejen pro vegany – příborový set Veggie. Teď jsme výběr obohatili o sety Antipasti a Fitness. Chcete vědět, co dokážou?
Antipasti Set

Antipasti Set 3 ks – Alpha lesklý

Antipasti Set 3 ks – Alpha lesklý

Vychutnávání předkrmu je díky speciálnímu setu Antipasti lahůdkou. Nůž na sýr s praktickou špičkou je přizpůsobený na krájení i servírování, se lžičkou na olivy prakticky scedíte nálev, no a vidlička na šunku je přizpůsobená na bezproblémové servírování.
Fitness set 3 ks – Alpha lesklý

Fitness set 3 ks – Alpha lesklý

Díky speciálnímu tvaru jogurtové lžičky se dostanete i na těžko dostupná místa kelímku. Jemné zoubky citrusové lžičky vám pomohou oddělit slupku od dužiny. No a kombinace lžičky a vidličky, sporky, vás potěší například při jedení hroznů.

Fitness setJogurtový set
Jogurtový set 4 ks – Swiss Cow

Jogurtový set 4 ks – Swiss Cow

Zvláštní pozornost Sola Switzerland věnovala také vývoji jogurtové lžičky. Má speciální tvar – z jedné strany je oblá, z druhé má pravý úhel. Díky tomu se v jakékoliv nádobce dostanete i na těžko dostupná místa. Ale nenechte se omezovat názvem. Ačkoliv se lžička nazývá jogurtová, pomůže vám při jedení jakýchkoliv polotuhých jídel.
Degustační set 3 ks – Alpha lesklý

Degustační set 3 ks – Alpha lesklý

Poznáte teorii stimulace smyslů? Podle ní dokážou speciálně přizpůsobené tvary příborů rozšiřovat vnímavost chuťových pohárků, zvyšovat smyslové kapacity, nabízejí pocit nových objevů, zvyšují radost z experimentování s chutěmi a mění vnímání jídla. Na základě toho jsme vyvinuli speciální degustační set, díky kterému se vaše vaření a následné degustování promění na dokonalou stimulaci smyslů.

Degustační set
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info