DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

Velikonoční nabídka jako malovaná

19.03.2020

Sleva až 50 % na příbor Belfort

Velikonoční nabídka jako malovaná


Přípravou velikonočních dobrot to nekončí. Důležité je také vědět, jak si je správně vychutnat. Až potom bude vymalováno. Pomohou vám v tom naše speciální příbory, například na koláče, sýr nebo olivy.
I když oliva může být jakkoliv skvělá, pokud ji honíme lžičkou v misce nebo na talíři, přejde nás na ni chuť. Speciální lžička Alpha to rychle vyřeší. Díky ní například oddělíte olivu od nálevu.


Bez práce nejsou koláče? Ale to neznamená, že jíst koláče má být dřina. Přesně na to, abyste si mohli desert snadno vychutnat, je určený „vidličkonůž“ Living Elite.
Možná byste neřekli, že i jogurt se dá jíst mnohem pohodlněji. Lžička Noise vám však umožní dostat se i do rohů kelímku či skleničky.


K velikonočním svátkům patří i sýry. Pokud na ně potřebujete opravdu praktickou pomůcku, bude se vám hodit nůž z řady Master Chef.
Na velikonočním stole by nemělo chybět ani ovoce. Pokud nechcete s citrusovými plody zápasit, ale skutečně si je jen vychutnávat, vyberte si lžičku na grep Alpha.


Nezapomeňte při všech dobrotách pro dospělé ani na svět dětí. Děti možná spíše než samotné jídlo ocení některý z hravých setů.
No a zpět k desertům. Pokud milujete dorty, je dobré mít po ruce i lopatku City Elite s nadčasovým designem.


Přejete si i třešničku na dortu na závěr? Elegantní příborový set Belfort získáte se slevou až 50 %.

Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info