Zabavte se u grilu

01.05.2019

Relaxujte spolu s přáteli

Zabavte se u grilu

Jak se říká, nezáleží na tom, kde, ale s kým zažijete nezapomenutelné chvíle. Pokud máte okolo sebe ty pravé lidi a k tomu trochu dotvoříte i své okolí, dobrý pocit se ihned dostaví. Ty nejlepší zážitky se přece spojují s pohodovou náladou, ale zejména s těmi, které máte nejraději.

A jelikož steaková sezóna opět začíná, je čas oprášit váš gril. Vytáhněte stůl ven a vybavte se třeba steakovým nožem s dřevěnou rukojetí. Přátelé jistě ohromíte i tyrkysovým porcelánem. Jeho krásná barva zpestří stůl i vaši náladu. Je jedno, jestli se setkáte po týdnu nebo po roce. Vždy máte co probírat. Přátelské rozhovory zásadně neskončí před půlnocí. Nezapomeňte proto na menší pochoutky, abyste nevyhladověli. Parádně je naservírujete například na setu flow. Nebo takové tapas. Ty skvěle ukáží na břidlicových podložkách.

Smějte se, jezte a pijte, na co si jen vzpomenete. Dobré jídlo v kombinaci s dobrou náladou je přece to, co přátelé spojuje. Zkoušejte nejen nové chutě, ale i barvy, které vyniknou nejen u grilu, ale i na stole.

Rodinu si prý člověk nevybírá, zato přátelé ano. Ti nejlepší vás budou provázet celým životem. Tak si s nimi každé grilování vychutnejte plnými doušky.
Vyberte si produkty, které nejvíce ladí k vaší atmosféře u stolu


Steakové nože set 6 ks - Basic
Steakové nože set 6 ks
Basic

Detail
Břidlicový podnos 26 x 16,2 cm - Flow
Břidlicový podnos 26 × 16,2 cm
Flow

Detail
Steaková vidlička - Alpha
Steaková vidlička
Alpha

Detail
Talíř Triangle Sand tyrkysový 25 cm – Gaya
Talíř Triangle Sand tyrkysový
Gaya

Detail
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info