DÁREK A DOPRAVA ZDARMA NAD 1 800 Kč

5hvězdičkový zážitek z vaření

11.02.2021

Staňte se domácími šéfkuchaři s profi výbavou Sola

5hvězdičkový zážitek z vaření

Svět je zaplavený recepty hvězdných kuchařů. Jamie vysvětlí, jak udělat francouzský toast s parmazánovou korunou. Wolfgang vtipně předvede přípravu chodů na „Oscary“. A blonďatý „gastro-policista“ Gordon ukáže, jak vychytat chybičky v postupech. Ale málokdo vám poradí, jak z vaření udělat naplňující zážitek. Jak má vypadat esteticky tip-top připravená kuchyně. Co je to moderní design hrnců. Nebo jak si atmosféru přípravy užívat například v celé partě domácích šéfkuchařů.
Profi výbava do kuchyneZkušený švýcarský výrobce dá kuchyni jistotu


Výše uvedeným tématům se budeme věnovat pravidelně. Co je však na začátku nejdůležitější? Uvědomit si, že nic nepokazí zážitek z vaření tak, jako řekněme nekvalitní pánev. Pokud chcete být špičkový domácí šéfkuchař nebo šéfkuchařka, potřebujete se spolehnout na profesionální výbavu – od švýcarské společnosti Sola s tradicí v gastro světě od roku 1866. Společnost se kromě výroby příborů dlouhodobě věnuje i kvalitním hrncům a pánvím, které nesou vlastní značku Lunasol.

Orion Expert s profesionální rukojetí

Profi pánve Orion mají nepřilnavý povrch Ilag Durit, díky čemuž se na ně jídlo nelepí. Vystupující struktura zajišťuje mimořádnou odolnost vůči poškrábání. 5vrstvové sendvičové dno z chromniklové ocele, mědi a hliníku (2×) rovnoměrně rozděluje teplo a šetří energii. Pánve jsou vhodné na všechny typy sporáků, včetně indukčních. Při vaření vám pomůže i profesionální nerezová rukojeť a vybrat si můžete z velikostních průměrů 20, 24, 26, 28 či 30 centimetrů.
Pánev Orion expert

Orion expertOrion Gaya


Nadčasový set Orion Gaya


Souprava z řady Master Chef Plus pro kuchyňské fajnšmekry je vhodná na každodenní použití a na všechny typy varných desek. Leštěná vnější strana a profesionální rukojeti vypadají moderně, kombinují stylové vaření a podávání. Vnitřek je matovaný a díky třívrstvému sendvičovému dnu je teplo perfektně rozložené. Skleněné poklice s parními otvory jsou součástí soupravy.
sada hrncuJednoduše výhodný Basic

Pokud si zařizujete svoji první kuchyni, možná na začátku dáte přednost jednoduché řadě Basic s nepřilnavými povrchy a žulovým vzhledem. Z ní u nás najdete pánve, hrnec a další.
BASIC slevy

BASICVšechno pro domácí šéfkuchařeVšechno pro domácí šéfkuchaře


Pokud se chcete stát v kuchyni skutečným profíkem, doporučujeme sledovat naše pravidelné čtvrtletní příspěvky, které budeme připravovat. Zatím se na svoji kariéru domácího šéfkuchaře připravte kvalitními hrnci, pánvemi a dalšími doplňky z naší nabídky.
Pánve
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info