Objednáváte ostošest, proto se doba doručení může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Black Friday: Největší výprodej roku trvá celý týden

20.11.2023

Nakupujte příbory, sklenice, porcelán, hrnce a pánve se slevou až 75 %.

Black Friday: Největší výprodej roku trvá celý týden

Neradi nakupujete narychlo? Abyste měli klid na to, čím potěšit sebe nebo své blízké, potrvá Black Friday až do příštího pondělí. Zkrášlete si domov nebo nakupujte vánoční dárky za extra nízké ceny z pohodlí domova. A neváhejte se zapojit do naší soutěže!emo 1


Skvělý výběr za skvělé ceny


Letošní Black Friday dokonale vystihuje věta „hodně muziky za málo peněz“. Velkorysé slevy dáváme zejména na příbory, vždyť některé z nich můžete koupit za pouhou čtvrtinu ceny. Ať už dáváte přednost klasice, nebo toužíte po designovém nádechu, naše nabídka vás nezklame.


Odhalte slevy na příboryUdálost, která má jméno


Znáte přirovnání, že je křehký jako sklo? To v tomto případě rozhodně neplatí. I když je vyrobeno ze skla, mělo by být odolné proti poškrábání a rozbití. Modely Lunasol vám nejen dlouho vydrží, ale také uhasí vaši touhu po stylu. Díky různým tvarům, designům nebo barvám si bezpochyby každý najde svého favorita. Vybírejte podle příležitosti, pro kterou sklenice potřebujete, a využijte mimořádně nízkých cen.


Odhalte slevu na skleničky


emo 2emo 3


Neodolatelné slevy
pro radost z vaření


Kvalitní a praktické kuchyňské vybavení je k nezaplacení. Zde si můžete vybrat ze čtyř řad – Economy, Master Chef, Premium a Platinum. Zatímco jednoduchost a funkčnost se odráží v ceně první z nich, poslední zaujme špičkovou kvalitou a až pětivrstvým sendvičovým dnem. Vařte, pečte nebo grilujte pohodlně a především zdravě, jen s kapkou oleje. A vaši blízcí vám udělí pomyslnou michelinskou hvězdu.


Odhalte slevu na kuchyňské vybavení

emo 5


Navíc můžete vyhrát elegantní příbor


Kromě skvělých slev bude na Facebooku probíhat také soutěž o příbory Baguette Vintage Black. Tak neváhejte a zapojte se a třeba se štěstí usměje právě na vás.


Chci vyhrát


Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info