DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Darujte na Valentýna příbor se srdíčkem a my vás obdarujeme

12.01.2024

Objevte zlaté, šampaňské, šedé nebo růžově zlaté provedení

Darujte na Valentýna příbor se srdíčkem a my vás obdarujeme

Úsměv na tváři s pěkným dárkem je tou nejkrásnější odměnou. Ale my k ní přidáme ještě něco navíc. Kupte své lásce lžičku na latte se srdíčkem a jednu takovou dostanete jako dárek od nás! Která barva se vám líbí víc – šampaňská, zlatá nebo šedá?


Latte lyžičky so srdiečkom
Latte lyžičky so srdiečkom

Akcia 1+1 zdarma

Láska ke kávě je nenahraditelná a my jsme toto pouto zvěčnili. Na lžičky latte jsme vyryli srdíčko, čímž se latte stalo oficiálním srdcovým miláčkem. Pro ty, kterým záleží na detailech, jsme lžičky vyrobili v luxusní PVD zlaté, šampaňské nebo šedé povrchové úpravě. Nyní máte jedinečnou příležitost získat tyto dvě ikonické lžičky – pro vaši lásku a pro vás – za cenu jedné.


Darčekový set

Umění krásného života

Vnese eleganci do letmých chvil odpočinku při kávě, dodá lesk zmrzlinovým pochoutkám a z dezertů udělá ještě větší lahůdku. Nyní je ten správný čas darovat dárkovou sadu v barvě růžového zlata ve stylové magnetické krabičce. Jako jedinečný tip na valentýnský dárek dodá naše růžově zlatá novinka obyčejným okamžikům neobyčejnou auru.

Umenie krásneho života

Emo 1

Večerní idyla

Je ideálním scénářem vašeho večera romantický film, šampaňské, zmrzlina nebo dezert a vy dva zabalení do deky? Pak lžičky na zmrzlinu nebo dezertní vidličky a skleničky na šampaňské Love Cutlery potěší vaši lásku.emo 1

Valentýnský dárkový poukaz

Pokud si nejste jisti, co by vaši lásku opravdu potěšilo, nechte výběr na ní. Dárkový poukaz ve vámi zvolené hodnotě jí zaručeně udělá radost.Symbol něžné lásky, který vnáší do obyčejných chvil s kávou a dortem šmrnc. Naše ikonická kolekce příborů Love. Právě jste našli dárek, který se vám zapíše do srdce.