DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Dopřejte si kuchyňské nádobí, které ve vás zapálí vášeň pro domácí vaření

28.05.2024

Exkluzivní kolekce z řady Platinum

Dopřejte si kuchyňské nádobí, které ve vás zapálí vášeň pro domácí vaření

Patříte mezi zanícené domácí kuchaře, kteří s radostí vaří každý den? Nebo čekáte na správný impuls, abyste se k nim mohli zařadit? Objevte naši profi výbavu Lunasol z řady Platinum. Vytvořili jsme ji pro šetrné, zdravé a stylové vaření. Ať vás inspiruje k novým kulinářským výzvám!


thermoflaschen grau

Orion Expert Plus

thermoflasche grun

Sirius Gaya

thermoflaschen schwarz

Merkur Luxus

thermoflasche grun

Orion Professional

thermoflaschen rot

Sirius Titan

emo inspiration cooking

Křupavé smažení s pánvemi
Orion Expert Plus

Odolné a nekompromisní pánve, se kterými si připravíte jakékoli ingredience do dokonalosti. Maso, zeleninu, ryby a ještě mnohem více dokáží opékat či smažit do křupava. Pětivrstvý materiál s mědí vyniká z ostatních kolekcí i nelepivým povrchem Ilag Durit. Nově definovaná účinnost vaření a distribuce tepla si získá každého vášnivého kuchaře. Kolekce Orion Expert Plus je důkazem neúnavné snahy o dokonalost v kuchyni.

Layers 02Dokonalé omáčky a polevy
s hrnci Sirius Gaya

Měděné nádobí vnese do kuchyně tradici a kulinářský šmrnc. Kromě estetického vzhledu je měď ceněna pro perfektní tepelnou vodivost. Teplo rozvádí rovnoměrně po povrchu, čímž zabraňuje vzniku horkých míst, která mohou způsobit připálení. Proto jsou tyto hrnce ideální pro přípravu sladkých i slaných omáček, marmelád či rizota, skvělých čokolád a karamelu. Vaření domácích povidel z ovoce ze zahrady bude od nynějška jedinečným stylovým zážitkem.


emo inspiration cooking


Prohlédnout kolekciLuxusní vývar
v hrnci Merkur Luxus

Japonský ramen, vietnamské pho, francouzský demi glace. Každá země má svůj oblíbený vývar a každá rodina svůj oblíbený recept. Kvalitní ingredience a dlouhé pomalé vaření je to, co všechny vývary spojuje. A my přispíváme robustním hrncem z 5-vrstvého materiálu s mědí, který z dobrého vývaru udělá luxusní. Skvěle udržuje teplotu a šetří energii. Praktická vnitřní stupnice pro odměření tekutin, široký nalévací okraj bez odkapávání a masivní poklice s otvory pro uvolňování páry z něj činí perfektní ekologickou volbu pro moderní kuchyni.


emo inspiration cooking


Prohlédnout kolekciFlambované krevety na pánvi
Orion Professional

Odvážili jste se už doma flambovat? Tato dramatická kulinářská technika, kdy se na rozpálené pánvi vytvoří výbuch plamenů, dodává pokrmu bohatou, karamelizovanou chuť. Pokud patří krevety, Crêpes Suzette či steak k vašim oblíbeným jídlům, pusťte se do toho. Kvalitní pánev, která snese vysoké teploty a splňuje požadavky profesionálních kuchařů, je prvním krokem k bezpečnému flambování s vynikajícími výsledky. Pánve Orion Professional nabízí kombinaci rovnoměrné distribuce tepla, odolnosti a všestrannosti.


emo inspiration cooking


Prohlédnout kolekciExtrémně odolné hrnce
Sirius Titan

Eintopf, guláš nebo minestrone. Hustá, sytá, jídla, která vyžadují dlouhé pomalé vaření v odolném hrnci. Kolekce Sirius Titan s nevtíravým elegantním designem vynikne v každé kuchyni, na každém sporáku a dokonce i při podávání u stolu. Hrnce jsou vyrobeny z kvalitní nerezavějící oceli a 3-vrstvý materiál se pyšní titanovou vrstvou. Dopřejte si energeticky úsporné vaření na všech druzích sporáků včetně indukce. Pro pohodlné čištění můžete bezpečně vložit do myčky na nádobí.


emo inspiration cooking


Prohlédnout kolekci

Layers 02

Všechny produkty z řady Platinum