Objednáváte ostošest, proto se doba doručení může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Užijte si večer ve stylu „Great Gatsby“

14.11.2023

S křišťálovými skleničkami Lunasol

Užijte si večer ve stylu „Great Gatsby“

S vhodní sklenicí v ruce je atmosféra ikonického filmu Velký Gatsby vzdálená jen na jeden doušek.
Inspirujte se, jak si vytvořit večer plný půvabu, mystiky a nadčasového stylu.

Logotyp
Pro stylové jiskření bublinek


Pokud hledáte dokonalou sklenici na francouzské šampaňské, španělskou cavu nebo italské prosecco, model Optima Line naplní všechna vaše očekávání. Zaujme podélnými vnitřními drážkami, díky čemuž dodá jiskřivému nápoji nebývalou eleganci. Každý doušek z této křišťálové sklenice vás přenese zpět v čase, abyste se cítili jako host na jednom z Gatsbyho honosných večírků.emo 1


emo 2


emo 3


emo 4


ornament 1

S nádechem glamour


Spojují moderní sofistikovanost s klasickým šarmem 20. let minulého století. Představujeme vám křišťálové tumblery 21st Century. Výjimečně delikátní sklenice z tenkého, ale zároveň pevného skla se zlatým nebo platinovým pruhem. Jejich design dokonale odráží eleganci, kterou by obdivoval i samotný Jay Gatsby.

produkt 6 produkt 7
ornament 1

Vykřičník elegance


Na nostalgii za minulostí, zářivou přítomnost a nesčetné zítřky. Whisky sklenice Wave Univers Glas budou na párty či silvestrovské oslavě vykřičníkem elegance. Jejich ukázkově hladké linie a oblé tvary splynou s dotekem dlaně a zúžená vrchní kontura umožní plynulé klouzání nápoje. A přesně to mu dodá výjimečnou chuť a nezapomenutelné spojení se zlatým věkem jazzu.

produkt 7
emo 5


emo 6


ornament 1

Nápoj bohů


V designové sklenici Universal Green Wave se lehké půvabné víno rozvine do dokonalé podoby. Tvar poháru odhaluje ideální plnost a intenzitu vůní. Při mírném naklonění se víno vyplavuje v dokonalé vlně, stejně jako dámy ve flitrových šatech, které se vlní ve víru jazzu. Tato výjimečná ručně vyráběná a ústně foukaná sklenice vás okouzlí během slavnostního večera stejně jako během běžného večera. Na zdraví glamour, který nikdy nevyjde z módy!

produkt 9 produkt 10


emo 7


Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info