DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

Specializované hrnce a pánve Lunasol vám umožní zlepšit vaření na vyšší úroveň

03.05.2023

Hrnec na těstoviny Merkur, zapékací pánvička Saturn a wok Basic

Specializované hrnce a pánve Lunasol vám umožní zlepšit vaření na vyšší úroveň

Jednoduchá a efektivní. Taková je příprava jídel s našimi novinkami. Nemusíte se již namáhat s hrncem při cedění těstovin. Bezbřehou pečení jakéhokoliv jídla a přípravu asijských specialit zvládnete v naší asijské pánvi. Strávte u sporáku méně času a raději se věnujte vychutnávání svého kulinářského výtvoru.emo 1
Zjednodušte si přípravu
italských lahůdek

Hrnec na těstoviny Merkur se skládá ze dvou částí. V dolní části vaříte vodu a do horního perforovaného hrnce nasypete těstoviny, které po uvaření jednoduše vytáhnete z vroucí vody. Výhodou je také objem 6,5 litru, díky čemuž můžete připravit špagety Carbonara i pro více hostů.

Panvica na zapékání
jako kuchařský klenot

Když už mluvíme o těstovinách, víte, jak je připravit ještě chutnějšími? Zapékáním. K tomu však potřebujete vhodnou nádobu. Skvěle vám poslouží zapékací pánvička Saturn, jejíž vnitřek pokrývá keramický povlak ILAG XERADUR 2 odolný vůči oděru a korozi. Při testu přilnavosti se vejce nepřipálila ani při teplotě 300 °C. Navíc pánvičku můžete využít i na grilování, pečení či dušení, což z ní dělá skvělého pomocníka při přípravě různých typů jídel.emo 2


emo 3Pravé asijské jídlo
je z asijské pánve

Potěšte své blízké a připravte speciality jako Kung Pao nebo Pad Thai v woku Basic. Wok má původ v Asii a stejně populární je i v Evropě. Díky vysokým okrajům a zaoblenému tvaru se jídlo zahřívá rychle, rovnoměrně a snadno ho promícháte či překlopíte. Bonusem je nepřilnavý povrch, který vydrží vysoké teploty až do 260 °C.

Specializované hrnce a pánve dají přípravě jídel úplně nový rozměr.
Prohlédněte si celou nabídku výbavy na vaření a objevte i další kousky, se kterými posunete kulinářské umění na vyšší úroveň.


Celá nabídka výbavy na vaření


Inspirujte se i články:
S profesionální výbavou doma připravíte jídlo jako michelinští šéfkuchaři
Praktické sady hrnců a pánví jsou základem domácí kuchyně
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info