DOPRAVA ZDARMA NAD 1 900 Kč

S profesionální výbavou doma připravíte jídlo jako michelinští šéfkuchaři

22.02.2023

Kvalitní hrnce, pánve, nože a doplňky pro vaření Lunasol

S profesionální výbavou doma připravíte jídlo jako michelinští šéfkuchaři

Určitě si rádi představujete, jak stojí lidé v nekonečných řadách, aby ochutnali vaše kuřecí kari. Proto se vyplatí učit od Jamieho Olivera či Any Roš. Zdokonalit kulinářské znalosti však nestačí. Budete potřebovat i profesionální výbavu.Z hrnců Lunasol vám bude do zpěvuZ hrnců Lunasol
vám bude do zpěvu

Vyvinuli jsme hrnce, které vám v podstatě asistují. Díky nim budete vařit jen s kapkou oleje a ušetříte také náklady na energie. Sáhněte například po malém hrnci Saturn s dlouhou rukojetí. Okouzlí vás jeho vnější lesklý povrch. Vnitřek pokrývá keramický povlak ILAG XERADUR 2, který je odolný vůči oděrům a zabraňuje připalování.
ilag_xeradur_2
Potěší vás i hrnec Merkur so skleněným víkem. Má pětivrstvé sendvičové dno, které obsahuje měděné jádro. Jedinečné vlastnosti mědi, jako je dlouhá životnost a ideální distribuce tepla, snadno splňují nároky ambiciózních kuchařů.
Vařte, pečte či grilujte
stylově a pohodlně

Kvalitní a spolehlivé pánve jsou pro kuchaře stejnou výhrou jako dvoumetrový sumec pro rybáře. Proto se do nich rozhodně vyplatí zainvestovat. S pánví Saturn připravíte díky velkorysému průměru 28 cm oběd pro celou rodinu. Kromě vnitřního povlaku ILAG XERADUR 2 vás zaujme i velká praktická rukojeť.

Nebo zkuste hliníkovou pánev Uranus Black s nepřilnavým povrchem Megastone. Díky technologii soft touch se rukojeť drží pohodlně. Mezi ní a pánví je tepelný indikátor, který se při optimálním zahřátí zbarví růžově. Modely Saturn i Uranus Black bez problémů využijete na všech typech varných desek.Vařte, pečte či grilujte stylově a pohodlně


Vyberte si správné nože a zjednodušte si krájeníVyberte si správné nože
a zjednodušte si krájení

Samozřejmě, než použijete hrnce a pánve, musíte mít připraveny kvalitní nože. Této tématice jsme se podrobněji věnovali v článcích Proč 1 nůž nestačí a Jak vybrat kuchyňské nože. V nich jste se dozvěděli, že děláte-li vše jedním nožem, obíráte se o pravý kulinářský zážitek. Například na krájení zeleniny vám skvěle poslouží nůž santoku a pečivo hravě proříznou zoubky nože na chléb.
Vstupte do éry
domácích šéfkuchařů

Objednejte si z pohodlí domova profesionální výbavu Lunasol a staňte se mistrem, kterému rodina pomyslně udělí Michelinskou hvězdu. V příštím článku se budeme věnovat dalšímu zajímavému tématu, takže nás nepřestaňte sledovat.

logotyp
Vstupte do éry domácích šéfkuchařů
Používáme cookies, abyste měli z našeho webu lepší zážitek. Víc info